top of page

 

 

 

​​​​​​​

Zaujímavé linky tém programu Rádia 7:

Štart do dňa

Rodičom

Dotyk

dej

Poradňa pre mladých

Psychologická poraďňa

Praktické rady

Iné:

Digitalnestrategie.sk

  ​„Aby ľudia v digitálnom svete našli Ježiša, rástli vo vzťahu s ním a zdieľali svoju vieru s inými.“

Alkoholici-anonymni.sk

Máte problém s pitím? Potrebujete pomoc?

Mamproblem.sk
Ponuka rady a e-koučing ľuďom, ktorí zápasia v rôznych oblastiach svojho života: napr. so závislosťami, problémami vo vzťahoch, s financiami, osamelosťou, stratou blízkej osoby a podobne. 

EveryStudent.sk
Som študent, ktorý hľadá odpovede!

HladamBoha.sk
Nadviažte s Bohom vzťah. Užívateľov prevádzame štyrmi interaktívnymi krokmi, ktoré im ukazujú základné body kresťanstva, a taktiež im pomáhame v ďalšom rozvoji prostredníctvom zaujímavých blogových článkov. 

Kurzy.HladamBoha.sk
Stránka ponúkajúca online kurzy o Bohu a duchovnom raste. Účastníkom kurzu sa venujú tzv. e-koučovia, ktorí ich pomocou podnetných otázok vedú k hlbšiemu zamysleniu sa nad jednotlivými témami.  ​

ZaciatkysBohom.sk
Webstránka pre tých, ktorí práve odovzdali svoj život Ježišovi. Okrem zaujímavých článkov im ponúka aj možnosť odoberať rôzne emailové série (napr. Štartovací balíček, Nestresuj, Evanjelium podľa Jána, Podaj ďalej), ktoré im pomáhajú v duchovnom raste.

Ucenik.sk
​Stránka pre kresťanov, ktorí túžia nasledovať Ježiša a napĺňať jeho „Veľké poslanie“. Ponúka im informácie, stratégie a zdroje, ktoré im môžu pomôcť v duchovnej multiplikácii: zdieľaní svojej viery s ľuďmi, ktorí ju budú odovzdávať ďalším.

bottom of page